Senior Web Analyst

Nasz zespół analityków dociera do sedna zagadnień i ma głębokie zrozumienie naszych klientów, jak również czynników napędzających nasz rynek pożyczek online. Zespół analityków internetowych ma misję: optymalizacji konwersji, testowania ROI budżetów marketingowych i chęci, aby nasze porównywarki pożyczek stawały się z każdym dniem coraz lepsze. Jeśli chcesz działać zarówno operacyjnie, jak i strategicznie, a przy tym nie spadasz z krzesła, gdy tylko natrafisz na marketerów walczących o budżety: HERE YOU GO!

Twoje zadania

  • Planujesz, testujesz, mierzysz i regularnie monitorujesz efekty konwersji na naszej platformie
  • Przeprowadzasz analizy customer journey i customer lifetime.
  • Jesteś odpowiedzialny za, konfigurację, analizę i ocenę testów AB i MV.
  • Tworzysz raporty na podstawie kluczowych danych firmy
  • Kontynuujesz rozbudowę naszej architektury monitorowania i raportowania oraz realizujesz operacyjnie i strategicznie naszą strategię trackingu.

Twój profil

  • Jesteś doświadczonym analitykiem webowym i masz co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w startupie, najlepiej w środowisku FinTech.
  • Masz już zaimplementowane swoje pierwsze samodzielnie napisane skrypty JavaScript w Google Tag Manager lub w porównywalnych narzędziach do tagowania
  • Jesteś przyzwyczajony do pracy z zapytaniami do bazy danych SQL
  • Czujesz się bardzo pewnie korzystając z Google Analytics i/lub Kissmetrics
  • Znasz bardzo dobrze język niemiecki i angielski w mowie i piśmie.

Twoje benefity

  • Różnorodna praca w innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Środki na płatne szkolenia i kursy
  • Duża odpowiedzialność dzięki płaskiej hierarchii, wysokiej krzywej uczenia się i kulturze firmy
  • Pomocni i kompetentni współpracownicy